2B Bio Purifiant – hámlasztás utáni nyugtató krém maszk zsíros bőrre

A hámlasztás utáni nyugtató krém alapelve:
A hidratálás által a hámlasztási eljárás után helyreállítja a bőr lágyságát. Tonizálja és mattá teszi a bőrt, különösen a T-vonalban – homlok, orr és áll területén. A 2B Bio Purifiant maszk kiegyensúlyozza a zsíros és / vagy aknéra hajlamos bőrt.
Alkotórészek:
Sepicalm – nyugtató lipoamino komplex, amely magnéziummal és káliummal gazdagítja a bőrt úgy, hogy közben védőpajzsot képez a külső környezeti hatásokkal szemben (légszennyezettség, stressz, dohányzás, légkondícionáló, ultraviola sugárzás).
Orbáncfű – növényi kivonat hidratáló és nyugtató hatással
Kukorica kivonat – mattá teszi a bőrt
Kaolin – felszívó hatású és mattító ásványi por
Allantoin – csillapít és nyugtat
Aloe vera – csillapít és hidratál
Textúra:
Hatóanyagokban gazdag nyugtató maszk.
Az eredmény:
A pórusok beszűkülnek. A bőr textúrája finomabbá válik, az arcszín egyenletesebb lesz. A ráncok, vonalak látványosan csökkenek.
A hámlasztás utáni nyugtató krém alkalmazása:
Zsíros bőr esetén, a hámlasztás ötödik lépéseként csillapítja a 2B Bio Peeling okozta szurkáló, feszülő, kellemetlen érzetet. Vékony rétegben maszkként kell az arcra felvinni, kihagyva a szem kontúrokat. Hatóidő 15 perc. Végül ajánlott vattapamacs segítségével eltávolítani a felesleget.
Szalon használat:
Kiszerelés: 150 ml tubus
Ref.szám: 25006